Skip to content Skip to navigation

Paskatinimai ir apdovanojimai

Pateikta: 2018-08-22 (atnaujinta: 2020-03-05)

 

 

ŠIMTMEČIO MOKYTOJA - DAIVA STONKIENĖ 2018 m. spalio mėn. 

Nuoširdžiai sveikiname pradinio ugdymo mokytoją metodininkę Daivą Stonkienę Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga pelnius Šimtmečio mokytojos titulą. 

Mokytoja apdovanota už profesionalumą ir pedagoginę lyderystę, žingeidumą ir nuolatinį tobulėjimą, inovatyvumą ir naujųjų išmaniųjų technologijų kūrybišką integravimą į pradinių klasių mokinių ugdymą, ilgametį ir atsakingą pedagoginį darbą, aktyvią metodinę veiklą rajone ir mokykloje

 

KONKURSO "ŽIBUTĖS" DARBUOTOJAS 2018" NUGALĖTOJAI

2019 m. sausio mėn. mokyklos-darželio "Žibutė" direktoriaus padėkos raštais apdovanotos konkurso "Žibutės" darbuotojas 2018" nugalėtojos: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Čekanauskienė ir kiemsargė Genė Stonkuvienė. 

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO ŠVIETIMO IR MOKSLO KOMITETO PIRMININKO PADĖKA 

2019 m. spalio mėn. 

Nijolei Viskontienei, priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei, įteikta Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko akademiko Eugenijaus Jovaišos padėka už pedagoginius pasiekimus, lyderystę, tikėjimą savo misija dirbant nelengvą kasdieninį darbą - ugdant jaunąją kartą.

KONKURSO "ŽIBUTĖS" DARBUOTOJAS 2019" NUGALĖTOJAI

 

2020 m. sausio mėn. mokyklos-darželio "Žibutė" direktoriaus padėkos raštais apdovanotos konkurso "Žibutės" darbuotojas 2019" nugalėtojos: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Petrauskienė ir vaikų priežiūros darbuotoja Aušra Budreckienė.