Iniciatyvos, paminėti sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečio jubiliejaus sukakties, ėmėsi Kretingos lopšelis-darželis „Pasaka“, 2018 m. balandžio 25 d. sukvietęs Kretingos miesto darželių ir  mokyklų – darželių  ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus  į sveikatingumo bangą. Šios iniciatyvos tikslas – burti ir  vienyti mažuosius miesto gyventojus  į vaikų eiseną per Kretingos miestą, skelbiant sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo idėjas.
Šeši mokyklos-darželio „Boružiukų“ grupės  vaikai, kartu su auklėtoja Rita K., prisijungė prie šios akcijos ir trečiadienio rytą priėmę sveikatos bangą su gražiu pieštu patarimu “Jeigu nori būti sveikas“ iš lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikučių ir auklėtojų  rankų, iškeliavo su savo patarimais ir smagia sveikatos linkinčia misija  į kaimyninį lopšelį-darželį „Žilvitis“, perduoti šios įstaigos vaikams ir pedagogams sveikatos bangos estafetę.