Skip to content Skip to navigation

Švietimo pagalba

Pateikta: 2018-08-22 (atnaujinta: 2020-03-06)

Logopedo, specialiojo pedagogo pagalba

Specialusis pedagogas teikia pagalbą mokiniams, patiriantiems mokymosi sunkumų. Logopedas įvertina vaikų/mokinių kalbos raidos ypatumus, nustato kalbėjimo ir kalbos sutrikimus, teikia pagalbą tokių sutrikimų turintiems mokiniams.

Specialioji pedagogė, logopedė Rolanda Putriuvienė teikia specialiąją pedagoginę ir logopedinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių mokiniams.

Logopedės, specialiosios pedagogės  Rolandos Putriuvienės darbo laikas:

SAVAITĖS DIENOS

DARBO LAIKAS

PIRMADIENIS - PENKTADIENIS

PIETŲ PERTRAUKA 13.30 - 14.00

Psichologo pagalba

Psichologas nustato mokinio psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas ir padeda jas spręsti, bendradarbiauja  su  tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais. Teikia rekomendacijas, konsultuoja. Padeda sudaryti palankias psichologines sąlygas ugdymosi procese.

Psichologės Vilmos Šamonskienės kontaktinis darbo laikas:

SAVAITĖS DIENOS

DARBO LAIKAS

Pirmadienis

7.30 -  13.30

Antradienis

13.30 – 17.30

Į psichologę galite kreiptis elektroniniu paštu: vilma.psichologe@gmail.com arba mokyklos - darželio „Žibutė“ telefonu:  (8 445) 79 341.